لشکاجان
اين وبلاگ دربردارنده مطالب و اخباري پيرامون روستاي سرسبز لشكاجان است،اميدوارم در اين راه با ما باشيد تا بتوانيم نام سبز لشكاجان را در فضاي مجازي جاودانه كنيم.متشكرم 
قالب وبلاگ

دکتر "صادق خلیلیان" وزیر جهتاد کشاورزی صبح روز سه شنبه جهت بازدید از کارخانه چای معین وارد لشکاجان شد.این بازدید تقریبا به صورت سرزده انجام شد.

در این بازدیدآقایان عباسی نماینده رودسر و کریمی بخشدار بخش مرکزی به همراه چند مهندس کشاورزی و خبرنگار وزیر کشاورزی را همراهی می کردند.

وزیر جهاد کشاورزی در جریان بازدید از کارخانه چایسازی معین در  لشکاجان گفت: سیاست این وزارتخانه حمایت از تولیدات کیفی چای داخلی است لذا چایکاران باید روی تولیدات کیفی محصولات خود بیشتر تلاش نمایند.
دکتر ‘صادق خلیلیان’ افزود: خوشبختانه با احیای سازمان چای کشور، به بحث تولید کیفی این صنعت به طور کامل پرداخته شده که سیاست اصولی این سازمان فقط حمایت از تولید چای کیفی است.
وی با اشاره به اینکه چای محصولی است که مردم برای تفنن و لذت از آن استفاده می کننند، اظهار داشت: انتظار است چایکاران همگام با سیاست های این سازمان حرکت نمایند.
وزیر جهاد کشاورزی در ادامه با بیان اینکه این وزارتخانه در خصوص خرید تضمینی برگ سبز چای و ارائه تسهیلات به کارخانجات چایسازی برای اصلاح و نوسازی کارخانجات چایسازی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد، خاطرنشان ساخت: از این پس سرمایه گذاران جدیدی که وارد عرصه چای می شوند برای اینکه بتوانند در این بخش سرمایه گذاری و کارخانجات چایسازی ایجاد کنند باید روی محصول کیفی و فرآوری چای دقت کنند.

 

[ پنجشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ ] [ محسن ] [ نظرات () ]

از اونجا که از  همون روز ازل کشاورزای عزیز آهی نداشتند که با ناله سودا کنند (البته نه همه ولی اکثرشون) رو این حساب اکثر قریب به اتفاق این جماعت مجبورند به خاطر حل پاره ای مشکلات زندگی از بانکها به خصوص بانک کشاورزی وام بگیرند ولی حالا که موعد پس دادن این بدهی ها شده دست کشاورزا خالی تر از همیشه است،به همین خاطر امسال دیگه بانک کشاورزی مجری پرداخت پول چایی به کشاورزا نیست!چرا؟! چون این احتمال وجود داشت که بانک کشاورزی این مبالغ رو از حساب مشتریا به ازای طلباش برداره!رو این حساب قرار شد تا عجالتا بانک سپه واسه پرداخت پول چایی معرفی بشه تا هم کشاورزا فعلا خیالشون راحت باشه وهم سر بانک کشاورزی بی کلاه بمونه!!(البته فعلا!) عجب روزگاری شده ها!نه؟!

[ یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ ] [ محسن ] [ نظرات () ]

 تابستون به خصوص تو شمال امسال یه جوره متفاوتی شروع شد، یه دفه ابرا همه به هم پیچیدنو بارون شدیدا شروع کرد به باریدن که کشاورزا و باغدارهارو کلی خوشحال کرد،جاتون خالی الان که دارم این پست رو میذارم بارون بند اومده و هوا خیلی خنکه،بارندگی این سری به حدی بود که آب رودخونه ها وحشتناک بالا اومد طوری که من خودم تاحالا اینجوریشو ندیده بودم،دوتا عکسه زیرو تو ناصرسرا همونجایی که قبلا پل آهنی بود گرفتم(ناصرالات!) در حالیکه به شدت خیس شدم سریع این دوتا عکسو گرفتم(ازخودگذشتگی رو حال کردین!) از خدا میخوام همگی تابستون خوبی داشته باشید

 

 

 

[ جمعه ۳ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٧:٤٥ ‎ب.ظ ] [ محسن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نويسندگان
امکانات وب