عیدنامه!

سلام.

دیگه رسیدیم به آخرین ماه سال،همه جا رسمه که واسه پایان سال مطالب ویژه میذارن.ما هم داریم تلاش میکنیم این مدت فعالتر باشیم فقط شما هم خواهشا مثل همیشه همکاری کنید،سال ٨٩ برای لشکاجان و ایران سال یکنواختی نبود و اتفاقای زیادی افتاد.برنامه ما واسه نوروز در دو بخشه که هر دوتاش به شما وابسته است:

١-به نظر شما تلخ ترین و شادترین اتفاق سال ٨٩ در لشکاجان و حومه  و نیز تلخ ترین و شادترین اتفاق سال ٨٩ در ایران چه بود؟(سوال دو قسمتیه ها!)

٢-شادترین و بهترین خاطره ای که از سال ٨٩ دارید را برای ما بفرستید تا همه در شادی هم شریک باشیم.برای اینکار میتوانید از ایمیل وبلاگ به نشانی lashkajan@yahoo.com استفاده کنید.و یا خاطره را برای ما در قالب نظر خصوصی ارسال نمایید.

توجه:تمام خاطره ها و نظرات در وبلاگ درج میشود چنانچه دوست ندارید نامتان ذکر شود کافیست به ما بگویید یا ازنام مستعار استفاده کنید.در بیان نظراتتان در مورد اتفاقات کاملا آزادید!

منتظر حضور گرمتان هستیم!

لطفا اطلاع رسانی کنید و این وبلاگ را به تمام دوستانی که به نوعی به این منطقه وابسته اند معرفی کنید.ممنون!

/ 10 نظر / 11 بازدید
رستم پسر زال

پس این طور!!

ناهید

خسته نباشید. انشالله سالی به از امسال داشته باشین. اجازه !میشه خاطرات از لشکاجان هم بنویسیم که ربطی به89 هم نداشته باشه؟[لبخند]

محمد جواد

سلام خاطره ایی ندارم ولی وبلاگت تو خاطرم میمونه

حسن قلی پور

سلام.شاد ترین اتفاقش ایجاد وبلاگیست که ما با هاش سرگرم میشیم.تلخیشم همه اتفاق های بدش. اما ایران شاد:حذف ایران از جام ملت های آسیا به علت داشتن بازیکنان بی غیرت و شل و ول.واسه همه عادی شده بخاطر همین شادی برای مردم.[گل] ایران تلخ:چیزی یادم نمیاد

بهنام

شادترین ازدواج خودم[خجالت].تلخ ترینم که واقعا تلخ بود فوت مادر بزرگ عزیزم.

صادق لشکاجانی

سلام آقا محسن ممنون از اطلاع رسانیهای که انجام میدی . راستش برای من تلخترین خاطره ای که از لشکاجان از سال 81 تا سال 89 مونده و هیچ وقط از یادم نمیره. از دست دادن دوست خوبم (صابر) بود. روحش شاد.و شاد ترین خاطره سال 89 که فکر کنم دل همه لشکاجانیهارو شاد کرد گاز کشی منازل بود. اشاالاه خاطرات خوب همه بیشتر از خاطرت بدشون باشه. اینم دوستانه خواستم بگم که شناسنامه و هویت هر ایرانی پرچم کشورشه بیاید به هویت خودمون عشق بورز یم. ( درغربت مرگ بیم تنهایی نیست ، یاران عزیز آن طرف بیشترند)

صادق لشکاجانی

آقا شرمنده پیامها رگباری اومد فکر کنم کامپیوترم یه لحظه قاطی کرد .

محمد جواد

سلام درواقع خاطره تلخ همون از دست دادن دوست وبرادرمون صابر بود و فقط شیرینی خاطراتش برامون بجا مونده. خدایش رحمت کند

ایرانی

منظورشون اینه که بعضی از دوستان در ایرانن ولی پرچمشون رو عوض میکنن مثل پسر زال

رستم پسر زال

پاسخ به ( ایرانی ) جناب <<دکتر ایرانی >>اصولا وقتی یک انسان از فیلتر شکن استفاده میکنه این به معنی وصل شدن از سرور مرکزی یه کشور دیگه صورت میگیره و ربطی به بی هویتی نداره. امیدوارم که منظورم را فهمیده باشید!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ و<< اکیدا>>توصیه میکنم ظاهر بینی رو کنار بزارین!!!!!!!!!!! [عینک]