از اونجا که از  همون روز ازل کشاورزای عزیز آهی نداشتند که با ناله سودا کنند (البته نه همه ولی اکثرشون) رو این حساب اکثر قریب به اتفاق این جماعت مجبورند به خاطر حل پاره ای مشکلات زندگی از بانکها به خصوص بانک کشاورزی وام بگیرند ولی حالا که موعد پس دادن این بدهی ها شده دست کشاورزا خالی تر از همیشه است،به همین خاطر امسال دیگه بانک کشاورزی مجری پرداخت پول چایی به کشاورزا نیست!چرا؟! چون این احتمال وجود داشت که بانک کشاورزی این مبالغ رو از حساب مشتریا به ازای طلباش برداره!رو این حساب قرار شد تا عجالتا بانک سپه واسه پرداخت پول چایی معرفی بشه تا هم کشاورزا فعلا خیالشون راحت باشه وهم سر بانک کشاورزی بی کلاه بمونه!!(البته فعلا!) عجب روزگاری شده ها!نه؟!

/ 5 نظر / 8 بازدید
---

بزرگی میگه بجای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید یک شمع روشن کنید .

صادق

آره

داود جمالی افرمجانی

آقا محسن سلام واقعا از دیدن وبلاگت لذت بردم آخه من یکسالیه نتونستم بیام اونورا. لک یه چندتا عکس از سرسبزی و نشاکاری امسال بودم

رقیه حسابی لشکاجانی

بله درسته. ولی بانک کشاورزی دست بردار نیستا همچنان در حال اخطاریه فرستادن هستن. ولی چه خوب بود که این همکاری با پست بانک بود تا کشاورزا برای دریافت پولشون مجبور نشن به شهر برن.البته همین الانم می تونن پولشونو از باجه پست بانک لشکاجان دریافت کنند فقط کافی عابر بانک داشته باشن.

.....

کارت اعتباری