همه چی آرومه!

سلام.اینکه این چند وقته نبودم یکی دلیلش اینه که به اینترنت دسترسی نداشتم و دیگه هم اینکه تو این مدت تو خود لشکاجان اتفاق خاصی نیفتاده وخوشبختانه همه چی آرومه و من چقدر خوشحالم! واسه همین تصمیم گرفتم مزاحم نشم.اما در حالیکه تو لشکاجان اتفاقی نیفتاده محله های اطراف پر بود از حادثه اونم از نوع بدش!یکی اینکه دو نفر به اسامی احمد محمدی و علیجانزاده به ترتیب تو روستاهای گیشاکجان و شکرکش محله خودکشی کردن! و دیگه اینه تو خط رانکوه دوتا موتور خوردن به هم که بر اثر این تصادف یه نفر به اسم آقای قلیزاده از کرفستان درگدشت!

گفتم این خبرارو بزارم که هم اعلام وجود کنم! و هم عزیزانی که بیرون از رودسرند بی خبر از این طرفا نباشن.

در رابطه با خودکشی البته صحبت زیاده مثلا اینکه در همین گیشاکجان امسال تا به حال 3 نفر خودکشی کردن که البته نقش اعتیاد هم در این اتفاقات پررنگه که جای بحث داره.

در هرصورت برای همه شما دوستان وعزیزان گل گلاب آرزوی سلامتی میکنم.

 دلتون شد و لبتون خندون.خیلی مخلصیم فعلا .

/ 15 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زرین دخت صالحی لشکاجانی

سلام خداهمه درگذشتگانو غرق رحمت کنه به بازماندگان هم سلامتی بده

ناهید

اگه همه چی اروم نبود چی باید می شنیدیم! [شوخی]

leyly

لشکاجان واسه خودش کلاس داره ،من فکر می‌کنم آماره خودکشی‌ نسبت به اطراف کمتره.

نیلوفر

شاید حالشو نداشتن خود کشی کنن! [خجالت]

نیلوفر

وبلاگتون زیبا شده .مبارکه

حسن قلی پور

سلام.فقط اعتیاد بوده یا چیزای پشت پرده هم وجود داره که تو متن ذکر نشده............؟؟؟؟؟؟ اما به نظر من خودکشی بدترین راه نیست گاهی وقتا بهترین راه میتونه باشه[سوال]

نگار

سلام اینهمه خبر؟ دیگه چی باید میشینیدیم؟ ممنون بابت خبرها برای من خیلی داغ بود خدا بیامرزه همه شونو

لشکاجانی

سلام اینجوریام نیست همچین اروم اروم هم نیست جناب سفیدی . این وسطای محله خبرای هستش. شما اول محل نشستین شاید خبرندارین. صندوق صدقات سه راهی علیکلایه یه دوماهی هستش که دزدیده شده. ساختمان سازی تو محل به شکر خدا رونق پیداکرده اما به کرم و لطف دهیاری و شورای اسلامی محل روز به روز از عرض کوچه ها کم میشه مثه اینکه تواین محل هنوز قانون رعایت حریم راه وضع نشده.خبر زیاده فقط باید دیدشون.موفق باشین (خداقوت)

لشکاجانی

دیروز صبح صندوق صدقاتو مثه اینکه دوباره نصب کردن اما به یه خورده تغییرات مثه جوش گنده ای که به قسمت برش خورده اش زدن و اینکه جاش از کنار خونه ای اقای خورگامی به کنار ترانس برق تغییر کرده. دست دزدای عزیز درد نکنه که لا اقل صندوق دوباره سرجاشگذاشتن که دوباره واسه شون پول بریزیم. واقعا محل ابادی داریمااااااا.

سپیده

آقا محسن کجا رفتی ?