لطفا نظر بدهید!

سلامی به زیبایی خودتون!به شما رفقای با مرام که وبلاگ خودتونو تنها نمیذارید و همیشه بهش سر میزنید.اما یه نکته خیلی از دوستان و آشناها اصرار دارن که ما میایم وبه وبلاگ لشکاجان سر میزنیم البته راستم میگن بندگان خدا همه ی پست ها و مطالبو از برن ولی متاسفانه ما رو از نظراتشون محروم میذارن.من از همینجا بهشون یه سلام ویژه میکنم و میخوام بگم که دوستای خوبم یکی از انگیزه های من واسه ساخت این وبلاگ این بود که همه بچه محلا و دوستان و فامیل و اینجا جمع کنم و کمک کنم که خیلی ها بتونن از همدیگه با خبر شن و حتی همو پیدا کنن پس خواهشا بنده نوازی کنید و واسه خاطر خودتون و اثبات اینکه تو این وبلاگ حضور فعال دارید نظر دادن رو فراموش نکنید پایین هر مطلب یه گزینه به اسم"نظر شما" هست که کافیه روش کلیک کنید و نظرتونو حتی در حد یه سلام علیک(البته سلام از ماست!)اونجا بزارید.از خدا واستون سلامتی میخوام و البته عشق.تا بعد... 

/ 9 نظر / 10 بازدید
نگار

[گل]ما هم سلام عرض کرده بودیم و میکنیم بازم. موفق و پیروز باشید

حسن قلی پور

سلام به مهندس گلم.آقا من که نتنها خودم میام سر میزنم به هم دانشگاهیام هم دادم که بیان.دمت گرم چاکر لشکاجان و لشکاجانیا هستیم.

leyly

سلام من همیشه سر میزنم و دوست دارم بیشتر از لشکاجان برامون بنویسی.حتا اگه از مسائل کوچک باشه،برای من ارزش داره چون یاد لشکاجان میفتم.دستت درد نکنه ،شاد باشی‌.

صادق لشکاجانی

سلام دوست عزیز ازا ینکه زحمت میکشی مطالب زیبا تهیه میکنی و مینویسی تشکر. ما هم استفاده میکنیم ولی برای ما که متاسفانه از لشکاجان دور هستیم بیشتر دوست داریم خبرهای روز لشکاجان رو بیشتر بدونیم.به اخوی سلام برسون خیلی خیلی ممنونم.

محمد جواد حقی لشکاجانی

سلام محسن جان عاشقم عاشق لشکاجان,هر باری که میام برای دوباره رفتن فکر میکنم ,دوست داشتم به اونجا نزدیک بودم... ای کاش ,[متفکر]

زرین دخت صالحی لشکاجانی

سلام محسن جان گزارش آب وهواروبگو جون خیلی ازشمالیهاآخرهفته هامیان شمال میشه شعرلشکاجان آقایاحمدارضپیماروبنویسی باتشکر

زرین دخت صالحی لشکاجانی

سلام گاهی اوقات عکسی ازلشکاجان بذاری بدنیست.