خبر درگذشت و تسلیت

عصر امروز خانم سیده مرضیه حسینی همسر مرحوم اسماعیل علی پرست که مدتی بود که از بیماری ریوی رنج می برد جان به جان آفرین تسلیم کرد.

از آنجا که ایشان در حسن خلق و مدارا با همسایگان زبانزد مردم بوده لذا ما هم وظیفه خود میدانیم که این مصیبت غیر قابل جبران را از همین جا به تمام بازماندگان تسلیت گفته و از خداوند شادی روح آن مرحومه را آرزو مندیم.

مراسم سوم آن مرحوم روز سه شنبه عصر در مسجد ١۴ معصوم کویه سفلی برگزار می گردد.

 

 

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
محمد جواد

سلام خدا رحمت کند و روحش شادوباید گفت... در زندگی سعی کنیم بیدار باشیم چون سالها به اجبار خوابیم

حسن قلی پور

سلام.خدایش بیامرزد.انشاالله خدا به خانواده ایشان علی الخصوص آقا عظیم صبر جمیل عنایت بفرماید.

جواد سیرتی

سلام به شما و خانواده علیپرست تسلیت عرض میکنم انشالله هرچه خاک ایشون است بقای عمر بازماندگان شود خداوند به همه ما صبر در برابر مشکلات عنایت بفرماید.

soheil

re?weblog bazadi ya elamiye fot electriki?

محمد

re? weblog bezay ya elamie fote electeriki? khoda biamorzatesh

خدا به بازماندگان صبر بده.

بهنام

سلام .اقا محسن میتونم بپرسم منظور اقا محمد چی بود؟

پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌ad‌news.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://www.s‌a‌b‌ad‌news.com/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز www.s‌a‌b‌ad‌news.com